Ліцей с.Глинськ Калинівської міської ради

Увага! Звіт керівника закладу!

 23 серпня 2022 року о 10.00 відбудеться звіт директора ліцею с.Глинськ.

Запрошуються на звіт працівники ліцею, батьки та громадськість.

 

 

Спортивно-оздоровчі заходи

 
 30 червня. Спорт і свіже повітря.
На території ліцею с.Глинськ обладнаний спортивний майданчик. 
Незалежно від рівня підготовки, витривалості і професіоналізму ліцеїсти щодня на спортивний майданчик приходять аби займатись на відкритому повітрі. Хлопці виконують ефективні вправи, які допоможуть підтримувати їхні м’язи в постійному тонусі і при цьому не завдадуть шкоди.
детальніше...
 
28червня. 
Рухова і фізична активність є винятково важливим, фундаментальним чинником формування, збереження, зміцнення здоров’я та розвитку людини, особливо в дитячому, підлітковому та юнацькому віці. Завдяки здатності організму до саморегуляції відбувається його адаптація до змін зовнішнього середовища, організм стає стійкішим і життєздатнішим.
Під час фізичних вправ в організмі людини спрацьовують певні механізми, в результаті дії яких посилюються функції не тільки м’язів, але й дихальної, серцево-судинної, нервової та травної систем.
Заняття фізичними вправами одразу позначаються на роботі дихальної системи. Під час цих вправ дихання стає глибшим і частішим, відбувається розкриття та розширення бронхів та легеневих альвеол, через легені проходить більше повітря, збільшується насичення крові киснем, внаслідок якого покращується забезпечення киснем усіх органів і тканин організму, нормалізується обмін речовин, зменшується кількість недоокислених токсичних продуктів (шлаків) у тканинах.
Нашим ліцеїстам про це все відомо, тому вони регулярно займаються у спортивному або тренажерному залах.
детальніше...
 
22 червня на календарі, за вікнами дощ. А у стінах ліцею чути сміх та звуки м'яча. Сьогодні відбулося ще одне спортивне тренування з волейболу. На тренувальне заняття з великою радістю прийшли ліцеїсти та з користю провели час. Адже якби у вас вибір був: заняття у спортивному залі чи ігри на телефоні. Що вибрали б ви?
А наші ліцеїсти люблять рух, активність та спортивні ігри. Саме тому перевагу надають здоровому способу життя та спортивним тренуванням.
Детальніше...
 
 
 21 червня відбулося тренування спортивної команди нашого ліцею.
Бути у гарній спортивній формі це запорука не втратити досягнутих результатів. Наші ліцеїсти про це знають, тому на літніх канікулах, і не забувають про тренування у спортивному залі.
m.facebook.com/groups/293319635436563/permalink/592259082209282/
 
Веселі старти для молодших школярів відбулися 17 червня 2022 року
Для школярів заняття фізкультурою важко переоцінити: вона не лише зміцнює фізичне здоров'я та імунітет, допомагає менше хворіти на ГРВІ, а й стимулює дитину краще долати стреси та розумові навантаження. 
Спорт розвиває характер дитини, вчить її бути в команді, змагатися, вигравати і приймати поразку, вчить не здаватися. 
Крилатий латинський вираз нагадує: "У здоровому тілі – здоровий дух". А розвиток здорових звичок із самого дитинства – найкраща інвестиція у здоров’я людини впродовж цілого життя.
Саме тому учні ліцею с.Глинськ із задоволенням займають фізичними активностями, бігають, стрибають.
 детальніше...
 

УВАГА! Мовні курси! 

Відділ освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради проводить попередню онлайн-реєстрацію на безплатні курси для опанування та підвищення рівня володіння українською мовою для внутрішньо переміщених осіб, які бажають підвищити рівень володіння українською мовою.

 

Усі охочі можуть зареєструватися до 13.06.2022 року та пройти безплатні курси. 

 

Увага! Навчання відновлюється!

З 14 березня відновлюється навчання у ліцей с.Глинськ у дистанційній формі.

 

Увага! Сховище готове до прийому людей!

У зв'язку з подіями, що відбуваються у країні, сховище у с.Глинськ за адресою вул. Миру 8А (підвальне приміщення на території школи) готове для прийому людей.

Ключ у старости села Боримського Олега Олексійовича тел. 0672408812

 

Розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО 2022

Реєстрація для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року розпочалася з 01 лютого і триватиме до 09 березня.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 5 травня 2021 року №498 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право за рахунок коштів державного бюджету пройти тести щонайбільше з п’яти навчальних предметів.

Якщо учасник / учасниця бажатиме скласти більше п’яти навчальних предметів, він / вона зможе зробити це за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість складання додаткових навчальних предметів відрізнятиметься залежно від того, чи є у сертифікаційних роботах завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю, адже такі завдання перевіряють екзаменатори, чию працю потрібно оплатити.

Комплект реєстраційних документів має містити:

оформлену реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися»;

засвідчену власноруч копію паспорта громадянина України.

 Увага! Дистанційне навчання.

У зв'язку з загостренням епідеміологічної ситуації, учні 5-11 класів ліцею с.Глинськ з 25 січня будуть навчатися в дистанційному режимі.

Навчання буде відбуватися на платформах Meet та Zoom, згідно розкладу.

 

Запали свічку пам'яті...

День па́м'яті жертв голодомо́ру — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

Традиційно в цей день громадяни відвідують поминальне богослужіння й ставлять символічні горщики з зерном і свічки до пам'ятників жертвам голодоморів в Україні.

Визнання Голодомору геноцидом українського народу подекуди в світі розпочалося ще до того, як у самій Україні в 2006 році був ухвалений відповідний закон. Першою державою в 1993-му стала Естонія. В заяві Рійґікоґу (парламенту) Естонії від 20 жовтня того року йшлося: «Засуджуючи комуністичну політику геноциду в Україні, … естонський народ солідарний з українським народом і пам’ятає разом з ним важкі жертви геноциду 1932 та 1933 років». Станом на сьогодні, крім України та вже згаданої Естонії, Голодомор в Україні 1932–1933 років геноцидом визнали Сполучені Штати Америки, Канада, Австралія, Латвія, Литва, Польща, Угорщина, Грузія, Португалія, Еквадор, Колумбія, Мексика, Парагвай, Перу, а також держава Ватикан.

Сьогодні учні нашого ліцею ,,перегорнули трагічні сторінки історії України,, - підключилися до онлайн екскурсії музеєм Голодомору . Класні керівники провели тематичні бесіди з учнями.

21 листопада - День Гідності і Свободи

До Дня Гідності і Свободи в Україні , річниці Євромайдану та з метою вшанування Небесної сотні - в нашій школі сьогодні було проведено ряд заходів:
1. Тематична виставка ,,Вони злетіли в небо журавлями,, ,,Революцію Гідності на майдані творили Герої,, .
2. Патріотичний флешмоб ,,З Україною в серці,,
3. Конкурс малюнків ,, Час плине,а пам'ять залишається,,
4. Хвилина мовчання ,,Запали Свічку Пам'яті,,
Наші діти- учнівське самоврядування ,на чолі з президентом школи Ольгою Бурлакою підготували відео презентації, взяли інтерв'ю в педагогів , учнів школи :
- Що таке Гідність ?!
- Які асоціації виникають,коли вимовляєш слово ,,гідність,,?!
- Коментарі ,стосовно доленосних сторінок 21 листопада ....
Кл.керівники провели вих.бесіди з учнями, вчитель технологій організувала конкурс тематичних малюнків ....
Пам’ятну дату початку Революції Гідності 2013 року в Україні відзначають 21 листопада в центрі столиці на Хрещатику і Майдані Незалежності, місці, де і відбувалися знакові для сучасної України події.
У День Гідності і Свободи віддаємо шану пам’яті Героям Небесної Сотні, великому братству безстрашних українців, яке заплатило у 2014 році найвищу ціну за свободу нашої держави, змінило хід її історії. Тоді ми не знали, що війна, яка триватиме не один рік, забере на небеса ще не одну сотню героїв.
На превеликий жаль, і до сьогодні вже тисячі українців загинули, обороняючи мирне життя і незалежність України. Але перша Небесна Сотня Героїв залишиться навіки у пам’яті українського народу головним символом справжнього, безкомпромісного патріотизму.
Слава Україні! Слава Героям Небесної Сотні!

День української писемності та мови

Сьогодні - 9 листопада ,в рамках проведення Дня української мови та писемності , в нашій школі було проведено тематичну лінійку ,а також учні з педагогічним колективом приєдналися до Всеукраїнського радіодиктанту. Проте , наше завдання не лише в цей день, а постійно пам’ятати, що любов і повага до української мови об’єднує наш народ. Наша мова є запорукою героїчного подолання всіх викликів, які є загрозою для незалежності та суверенітету України. Тож плекаймо в душі любов до рідної мови, а материнське слово нехай буде для всіх нас духовним джерелом життя і оберегом.

ЗІЙДЕ ПРИЧАСТЯМ СЛОВО НА УСТА

Струсила осінь листячком слова,

Скубуть вітри оголену тополю,

Не вмерла мова, ні, вона жива,

Лише заснула на долонях болю.

Лежить, багряним листям на ріллі,

І щось сказати їй уже несила,

Але, припавши серцем до землі,

У рідних слів з’являтимуться крила.

Щемить сльоза душі до німоти,

Під снігом б’ється ніжне серце мови,

Щоб первоцвітом знову зацвісти,

Спурхнути птахом в гілля калинове.

Весною хлюпне в груди висота,

Ніщо снагу не спинить солов‘їну,

Зійде причастям Слово на уста,

Щоб на крило підняти Україну.

МАЙЯ РУДА.

Олімпійський тиждень у стінах нашої школи

Олімпійський тиждень у школі розпочався із спільної ранкової зарядки та жвавої руханки.

З метою пропаганди здорового способу життя,а також в рамках проведення Олімпійського тижня , в нашій школі відбулося змагання з міні-футболу серед учнів 5-11 кл. Участь прийняли 4 команди : ,,Прометеї,, ,,Атланти,, ,,Спарта,, та ,,Гангстери,, .

З неймовірним захватом вболівальники спостерігали за грою, підтримували команди оплесками. Форвардами гри були Артем Аль-Отмані, Дмитро та Володимир Чернихи, Максим Гвоздінський , Гай Богдан та Олександр Фіялов. На п'єдесталі була розкрита вся інтрига матчу!

Тож , IV місце - ,,Атланти,, ІІІ - ,,Гангстери,, ІІ - ,,Прометеї,, І місце - ,,Спарта,,

Дякуємо вчителю фізичного виховання Кондратюку О.Ю. та учням- учасникам змагання !!! Бажаємо завжди бути активними, спортивними та наполегливо йти до перемоги!

Відкриття Олімпійського тижня

Вибори шкільного президента

Відповідно до Положення про вибори учнівського врядування кандидатом на посаду президента міг претендувати будь-який учень школи 8-11 класів. Свої кандидатури на посаду Президента школи подали четверо учениць.

 Протягом тижня кандидати вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним.

 Вибори пройшли дуже активно і цікаво. І хоча всі кандидати були гідні, за підсумками голосування президентом школи більшістю голосів було обрано ученицю 10 класу Бурлаку Ольгу.

Першовересень

День знань - символ чистоти, доброти. Це початок навчального року! Це чудовий привід зібратися з думками і зануритися в бездонний океан науки. Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів , так і для педагогів.

Зі святом, дорогі випускники!

Ось і пройшли 9 довгих років, протягом яких вчителі вкладали у вас душу і знання, ростили й оберігали вас, як птахи оберігають своїх незміцнілих пташенят.

Так нехай сьогодні так само, як юні пернаті вчаться літати, ви зробите свої перші самостійні кроки і зробите вибір: вчитися в рідній школі далі чи зробити крок у дорослий світ. Нехай знання зі школи в усьому допомагають, нехай вірні товариші завжди підтримують, нехай світлі надії серця неодмінно виправдовуються. Нехай будь-яке ваше рішення буде правильним і принесе заслужений успіх.

 

Рух - це здоров'я!

8 червня 2021 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Глинськ відбувся Всеукраїнський масовий захід «Рух – це здоров'я!» в рамках святкування Дня захисту дітей, з метою формування здорового способу життя та залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом, популяризацією фізичного виховання як важливого чинника захисту власного здоров’я, залучення учнів до рухової активності.

Відео "Ми спортивні, ми активні!"

Зі святом Останнього дзвоника!

Сердечно вітаємо учнів, вчителів та батьків зі святом Останнього дзвоника.Сьогодні ми пере­гор­та­є­мо ще одну сторінку славного шкільного літопису загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Глинськ, адже для оди­­на­дцятикласників малиновий передзвін шкільного дзвоника не лише стає сим­волом прощання з дитинством, а й відкриває дорогу в незвіданий світ само­стій­но­сті та зрілості. По­пе­ре­ду у Вас, дорогі випускники, – нові вершини й до­сягнення. А головне – непросте життя, у якому щодня до­ве­деться робити важ­ливий вибір, від­стоювати власні думки й відповідати за при­йня­ті рішення. По­переду най­скла­д­ні­ше – учи­тися жити, і найприємніше – бути щасливим. Пам'ятайте й поважайте своїх педагогів за їх­ню щоденну натхненну творчу працю, за терпіння й віру у Ваші здібності й та­ла­н­ти, за знання, досвід і людське тепло, які безкорисливо вони передають мо­ло­дим по­­ко­лінням. Збережіть у пам’яті найкращі миті шкільного життя та спогади про час, проведений разом. Бажаємо успіхів і цілеспрямованості у дорослому житті. Будьте завзятими у навчанні та підкорюйте щоразу нові особисті висоти.

Час летить невблаганно і змінює усе, що нас оточує. Життєва дорога людини також мінлива і нелегка, несе в життя і сум, і радощі. Усе має початок і кінець. Не можна сказати, що закінчується дитинство учнів четвертого класу. Однак нинішній день проводить невидиму межу між дитинством та юністю. Тож вітаємо наших випускників, учнів 4-го класу.

ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА!

Відео "Шкільні роки нам не забуть!"

Відео "Шкільні роки"

Відео "Прощавай 4 клас!"

Свято Останнього дзвоника

Рух заради здоров'я!

Ранкова гімнастика, або так звана "зарядка”, є дієвим засобом фізичного виховання школярів. Наукові дослідження багатьох авторів свідчать про те, що систематичне виконання спеціального комплексу фізичних вправ після сну позитивно впливає на стан здоров’я і фізичний розвиток дітей.

Під впливом "зарядки” покращується кровообіг, зміцнюється нервова, дихальна, серцево-судинна системи, покращується діяльність органів травлення, стимулюється діяльність кори головного мозку, зміцнюється опорно-руховий апарат, розвиваються фізичні якості і сила волі, наполегливість, терпіння, підвищується працездатність. Виконання вправ на відкритому повітрі сприяють загартуванню організму.

Заняття ранковою гімнастикою виховують дисциплінованість, організованість, привчають дотримуватись режиму дня, сприяють виробленню й інших корисних звичок. Ефективність впливу гімнастики на учнів залежить від того, наскільки вони правильно виконують вправи, дотримуються послідовності у їх виконанні і кількості повторень кожної окремої вправи.

Учні школи приєдналися до ранкової зарядки, яка проходить по всіх українських школах. Приєднуйтесь до нас!!! МИ за здоров'я!

Відеоролик "Рух заради здоров'я!"

Фоточелендж "Рух заради здоров'я"

Шкільний етап "Сокіл" ("Джура")

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") є важливою складовою системи патріотичного виховання, що формується в українському суспільстві. У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Глинськ постійною традицією є проведення шкільного етапу гри "Джура" на відкритій місцевості. Окрім спортивних змагань, проводиться ще й конкурс із варіння юшки. Кожен клас це є окремий рій, який змагається у конкурсах. Серед спортивних змагань були такі, як подолання смуги перешкод на велосипедах та стрільба для учнів 9-10 класів.

Фотографії проведення "Джура"

Вітаємо команду наших учнів із перемогою!

20 травня 2021 року на базі Опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Корделівка відбувся весняний цикл змагань ІІ етапу Гімназіади зі стрітболу серед юнаків та дівчат (2006 р.н. і молодших) між закладами загальної середньої освіти Калинівської міської територіальної громади.

Вітаємо наших учасників Черниха Дмитра, Гвоздінського Максима, Янківського Володимира, Фіялова Олександра та учителя фізичного виховання Кондратюка Олександра Юрійовича із перемогою та призовим ІІ місцем.

 

Розпочалася сесія ЗНО

У п'ятницю 21 травня в Україні розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. У 2021 році програму проведення зовнішнього оцінювання відкриває тест з хімії. Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10.50. Рекомендований час прибуття до пункту тестування зазначений у запрошенні-перепустці. Під час тестування учасник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, а також друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено лише за наявності таких документів: оригіналу Сертифіката ЗНО; паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті; запрошення-перепустки для участі у ЗНО, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки. У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу, учасника не буде допущено до пункту проведення ЗНО.

Якщо учасник прибуде до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО. На тестуванні з собою варто мати:

2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору;

пляшечку з питною водою без етикетки;

засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування. Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання, учасники ЗНО залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.

День Вишиванки

Цьогоріч відзначала Україна ювілейний 15-й Всесвітній день вишиванки.

День вишиванки – відносно молоде, проте дуже улюблене народне свято. Відзначати його почали у 2006 році. Українська вишиванка має дуже давнє походження. Як свідчать багато досліджень, вбрання із вишивкою створювали ще до VI ст. Спочатку вишиванки були не просто одягом, а таким собі оберегом для їхніх власників від зла.

Люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. День вишиванки — це не лише свято національної свідомості, патріотизму, а й краси та дружби.

Учні та вчителі ЗОШ І – ІІІ ступенів с.Глинськ приєдналися до фотофлешмобу «Дню Вишиванки- бути!». Цікавими були проведені наступні заходи:

творча виставка «Вишиванкові візерунки»;

запустили флешмоб «Вишиванку я вдягну: всьому світу покажу, що я українець ( українка)»;

фотовиставка «Шкільне свято у вишиванці»;

виготовляли листівки до Дня Вишиванки та привітали жителів села із сьогоднішнім ювілейним святом;

учні старших класів підготували доповідь про історію святкування Дня Вишиванки;

декламація віршів про вишиванку.

 Фото День Вишиванки

Відеоролик до Дня Вишиванки

День Європи

Щороку у третю суботу травня Україна відзначає День Європи. Для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

Цього року святкування Дня Європи в Україні припадає на 15 травня. Сьогодні у школі були проведені години спілкування "Україна на карті Європи", "Ми європейці!", уроки географії "Історія ЄС", "Країни Європейського союзу". Учні 10-11 класів підготували флешмоб "Розцвітає Україна".

drive.google.com/file/d/167g0WvuNWdQETmxlIg6wHWqpUsuWXaDB/view

drive.google.com/file/d/15-_NOwGMwotFWYaI76jEdpkgu6Myk851/view

drive.google.com/file/d/1olODpI9qyUrjsK3J0yDTsy5nUHmOJ5o0/view

drive.google.com/file/d/1FPNJPMSjI6e_eejBxuGu6ErBEF0CNprp/view

drive.google.com/file/d/1EAfEg5Wz5sVRU9WjPT5mhXrgWvW_YET9/view

drive.google.com/file/d/1Ksi13Lyt5IQc9EQFpNYlQt22HH9wYGQ1/view

Міжнародний день сім'ї

15 травня вся країна відзначає Міжнародний день сім'ї. Сім´я завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

Сьогодні у школі учні 1 класу презентували родове дерево своєї сім'ї. Виставку малюнків на тему " Моя сім'я" підготували учні 2-4 класів. Години спілкування проведені у старших класах "Сім'я", "Родина", "Дерево роду", "Жінка - берегиня сім'ї" тощо.

drive.google.com/file/d/1wnvxATQffur3snzOntwNKTq7LJMy2SGl/view

drive.google.com/file/d/1rF_E4SDy1vISLAXVSp60OEsE-M7jbA92/view

drive.google.com/file/d/1ZFK9bS5sz5zj5gkD5BgTosBMbYSjOIHo/view

drive.google.com/file/d/18GQk97M348JetFHY9nM0wo4qOXgtjZFD/view

drive.google.com/file/d/1m74xqvDldfo5tKo9KrjKBxiBq2J1MvYo/view

 

Вітаємо наших учнів із перемогою!

13 травня відбулися змагання зі стрітболу серед юнаків старшої вікової групи. Брали участь у змаганнях 5 команд із шкіл с.Глинськ, с.Корделівка, с. Писарівка, с.Уладівське та с. Бережани.

Турнірна сітка по завершенню змагань мала такий вигляд:

І місце - команда юнаків с.Корделівка

ІІ місце- команда юнаків с.Глинськ

ІІІ місце посіла команда с.Бережани

ІV місце - команда с. Писарівка

V місце - команда с.Уладівське.

Вітаємо наших учасників Труфанова Андрія, Бендюка Віталія, Мацишена Дмитра, Марчевського Максима та Вакуліча Богдана та учителя фізичного виховання Кондратюка Олександра Юрійовича із перемогою та призовим ІІ місцем.

drive.google.com/file/d/13bvHJWT4vOOwL-TG0lrqlvHag4WrA-ad/view

drive.google.com/file/d/1avpaKEHQeYJc4YJWUrtf2wqGhlKOZrpF/view

9 травня - День  перемоги

над нацизмом у Другій Світовій війні.

У ці травневі дні ми знову повертаємося до подій весни 1945 року, з глибоким сумом та повагою згадуємо тих, хто ціною власного життя виборював нашу свободу у Другій світовій війні.

Ми пишаємося славою тих, хто приніс довгоочікуваний мир та схиляємо голови в пам’ять полеглих героїв.

drive.google.com/file/d/1DcbzFtgTHghZSa4PBxRJOFa_W7SzJJom/view

9 травня День Матері

День матері присвячений найріднішій людині, яка подарувала нам життя. У житті кожної людини величезну роль відіграє мама - наша підтримка і опора. Для підтримки і шанування всіх мам світу встановлено Міжнародний День матері. У цей день заведено вітати і робити подарунки всім мамам. Це свято відзначається в понад 40 країнах світу, але не має єдиної дати. В Україні та більшості інших країн світу свято відзначається у другу неділю травня.

Учні нашої школи зібрали для найрідніших та найдорожчих мам красиві вітання. Любі матері, зі святом Вас!

 drive.google.com/file/d/1HRhNXZoZtt2G_8QgupDLyrUDqPXNgg9l/view

drive.google.com/drive/folders/1XwpwNYH5RmFgbilI5gTXFOUhxzNetdyM

35-річниця пам'яті Чорнобильської АЕС

35 років пролетіло з болісним словом "Чорнобиль" - крізь долі, крізь країни, крізь роки... Незвідана біда підкосила не лише людей, та навіть і природу. Те, що в малих дозах давало користь - вирвавшись з-під куполу 4 енергоблоку - змело не лише його, а й тисячі людей, витіснивши їх з навколишніх міст і сіл.

26 квітня у ЗОШ І-ІІІ ступенів села Глинськ було проведено День пам'яті "Дзвони Чорнобиля". Саме під таким гаслом пройшли класні години та бесіди сьогодні. Про страшне екологічне лихо, про 30-кілометрову зону відчуження, про «рудий ліс», про героїв-ліквідаторів… Хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх тих, хто не вагаючись віддав своє життя за майбутнє мільйонів людей.

26 квітня – День національної жалоби. Про те, що сталось, не можна забувати. Лише пам’ять і вдячність тих, хто живе на обпаленій радіацією землі, може бути хоч якоюсь винагородою тим, хто поклав на цей «атомний вівтар» своє здоров’я та життя.

drive.google.com/drive/folders/1C18AQ27cIWYFShRROsPE6ToN9Petq2R0

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня у ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Глинськ відбувся День цивільного захисту. Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.

Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми; практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри. Учитель Захисту Вітчизни Кондратюк О.Ю. із учнями 10 класу продемонстрували надання першої медичної допомоги для дітей, ознайомили із засобами захисту органів дихання.

Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

drive.google.com/drive/folders/1HWpdJ2uteH4T6k8-qvPoC3oT4k-MKrXL

Тиждень довкілля та землі

Із 16 по 23 квітня у школі відбулося ряд навчально-виховних заходів, присвячених Тижню довкілля та землі. Було проведено ряд розяснювальних бесід серед учнів школи про охорону навколишнього середовища. Учні почкткових класів взяли участь у конкурсі малюнків на тему "День Землі".

Впродовж тижня, учні приєдналися до сільської акції "Зробимо село кращим" та допомогли односельчанам у прибиранні вздовж доріг, посадок, прибирали на сільському кладовищі.

21 квітня відбулася у школі акція "Чисте подвір'я", до якої долучилися усі учні школи: менші учні підмітали подвір'я, середні школярі скопували клумби та загортали навколишню територію, старші - висаджували зелені туї та зайнялися побілкою дерев. До акції долучилися усі працівники школи, оскільки для всіх знайшлася робота. Спільними зусиллями прибрали шкільне подвір'я і територію.

За традицієї, учні 8 класу зайнялися благоустрієм біля пам'ятника односельчанам, які загинули у роки Другої світової війни.

Учні середніх та старших класів долучилися до акції "Рослини - легені планети". Наші учні висаджували на території села, на присадибних ділянках різні дерева, кущі та трав'янисті рослини.

22 квітня відзначається Міжнародний День Землі - свято, що ознаменувало початок сучасного екологічного руху. Мета цього дня - звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. У цей день проводиться безліч екологічних заходів. Так, учителі започаткували нову традицію та закупили для школи 12 туй, які разом з учнями висадили перед будівлею школи. Висаджені рослини стануть початком закладення нових естетично-красивих клумб.

22 квітня у Всесвітній день землі, учні 3 класу на уроці "Я досліджую світ", з допомогою вчителя знайомилися з історією становлення цього дня. А учні 2 класу переглядали відео "Як зберегти Землю". Учні 1 та 4 класів готували роботи на конкурс малюнків на тему "День Землі"

drive.google.com/drive/folders/1Iz9EpoBWXRoHLKB_QEokVbwyq4rnOCMj

drive.google.com/file/d/1cBwuHmkoCV6bCWH-saysmzRNTc0qjsJ8/view

ВИПУСКНИКИ ШКІЛ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ДПА У 2020/2021 Н.Р., АЛЕ ЗБЕРІГАЮТЬ ПРАВО ПРОЙТИ ЇЇ ЗА ВЛАСНИМ БАЖАННЯМ

Відповідно до Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (щодо окремих питань завершення 2020/2021 навчального року)», здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Водночас вони зберігають за собою право пройти її за власним бажанням. Про це йдеться у листі МОН щодо завершення 2020/2021 навчального року.

Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти.
Окрім того, законодавчими змінами передбачено, що учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, мають право пройти державну підсумкову атестацію, зокрема у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням.

mon.gov.ua/storage/app/uploads/public/608/945/d62/608945d622395573893435.jpgІнформаційна кампанія про систему забезпечення якості освіти в українських школах

Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.У межах кампанії Державна служба якості освіти створила інформаційний ресурс та анімовані відеоролики про те, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти, впровадженням якої займається Служба.

Відеоролики «Якісна школа» drive.google.com/file/d/1aZL7B9nr7pAfsc4q9aP1J5TKPlnfMIn4/view

«Інституційний аудит» drive.google.com/file/d/1MxcibKJrvc0pchKpPpBRWRfhNWXHV-53/view

День авіації та космонавтики

Міжнародний день авіації космонавтики — свято, яке відзначають сьогодні. Дата приурочена до першого польоту людини в космос, що відбувся 12 квітня 1961 року.

День авіації та космонавтики відзначають 12 квітня в усьому світі. На думку науковців, космічний потенціал України надзвичайно високий, і наразі ракетно-космічна галузь є однією з провідних в українській економіці. Навіть під час кризи галузі вдається тримати виробництво на належному рівні.

12 квітня 1961 року людина здійснила перший політ у космос. Відтоді щороку у цей день відзначають Міжнародний день космонавтики.

У нашій школі сьогодні у дистанційній формі відбулися заходи:

бесіди з учнями про сьогоднішній день в історії;

вчитель фізики та астрономії Блажченко П.Л. організував перегляд цікавих фільмів і презентацій з учнями про перші тварини в космосі, українських космонавтів, перші космічні станції, що опустилися на Місяць, перших людей на Місяці, найбільші до Землі зірки; онлайн-виставка дитячих малюнків;

створення лепбуків та конструювання літаків.

До української космонавтики привертають увагу й досягнення першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка. У 1997 році він взяв участь в експедиції міжнародного екіпажу на борту американського шатлу «Колумбія». Тоді в рамках наукової програми дослідники провели низку експериментів із вивчення впливу мікрогравітації на процеси росту й розвитку рослин.

Нині Леонід Каденюк радить українцям оцінювати здобутки національної ракетно-космічної галузі належним чином. «Українці брали активну роль у підкоренні космосу, я сподіваюся, що так буде й надалі», – каже космонавт.

«Ви знаєте, мене часто запитують: навіщо літати в космос? Я відповідаю дуже просто: для того, аби покращити життя на планеті Земля», – додає Леонід Каденюк.

Доповідь про космічні явища від учня 5 класу.

drive.google.com/file/d/1S0zgKsEZGJoVSjluQQwtarLXYHB-5rAN/view

Лепбук "Космос" від учениць 1 та 3 класів.

drive.google.com/file/d/12GLwzOm_GVFGsK4NS3bbZuJnLVpTUCSx/view

"Всесвіт дитячими очима". Малюнки учнів 1-6 класів

drive.google.com/file/d/1491J4XlbRvlCXFOjyY45sMNaOjtRJxo-/view

Авіамоделі літаків від учнів 3 класу

drive.google.com/file/d/1x961jB5SxVO-f_PFSKplCc3YXL2_ZQBu/view

drive.google.com/file/d/1NtHXdyZg-Gh3ws8308hKyiPFMIVeLzW_/view

drive.google.com/file/d/1ObIwD-0V-E_tJBzGqFdr_VDbgIYS-Fcx/view

 

УВАГА! Пробне ЗНО!

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 08 жовтня 2020 року № 163 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році»

Завтра, 10 квітня, відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року.  До пунктів тестування необхідно з’явитися до 10:50. Тестування розпочнеться близько 11:00. Вхід учасників до пунктів тестування відбуватиметься за наявності: паспорта (або іншого документа, що посвідчує особу); запрошення-перепустки. Запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного!

mon.gov.ua/ua/news/zavtra-vidbudetsya-probne-zno-2021-u-bilshosti-regioniv-ukrayini

 

СУПЕРГЕРОЇ FASТ

З метою навчити дітей розпізнавати перші ознаки інсульту та звертатися за невідкладною медичною допомогою, учні 1-4 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Глинськ долучилися до освітньої програми «Супергерої FAST».

Концепція Нової української школи має на меті навчати дітей життєво необхідним навичкам та компетенціям у природний для них спосіб: через гру, співпрацю, спілкування. Запропонована програма є гарним прикладом компетентнісного підходу до навчання та надає дітям важливі знання про основи здоров’я і про те, як звернутися до невідкладної медичної допомоги.

Оголошення!

Увага! З 22 березня учні 5 - 11 класів вийдуть із весняних канікул на навчання, яке проходитиме у дистанційній формі. Учні 1-4 класів навчання розпочнуть у очній формі, з дотриманням санітарних норм.

Увага! Весняні канікули!

У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Глинськ, з 15 березня до 21 березня триватимуть весняні канікули. Шановні батьки та учні нашої школи, не забувайте про безпеку під час канікул! Будьте обережні!

Вітаємо призера обласного конкурсу!!!

Вітаємо призера обласного конкурсу-захисту учнівських дослідницьких проектів «Активний і здоровий спосіб життя – запорука довголіття» Максимчук Надію- ІІІ місце!!! Вітаємо вчителів, які підготували дослідницький проект: Житовоз Т.О., Кондратюка О.Ю.( учителі будуть нагороджені Почесними грамотами Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації ). Дякую всім учителям, які працювали у проекті «HEALTHY SCHOOLS: ЗАРАДИ ЗДОРОВИХ І РАДІСНИХ ШКОЛЯРІВ» та допомогли отримати перемогу у обласному конкурсі-захисті учнівських проектів!!!

207-річниця дня народження Кобзаря

Цьогоріч увесь світ відзначає 207 річницю дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, тому й залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова він підніс на найвищу височінь. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.

www.facebook.com/100021991095982/videos/942171709859190/

 

Будь собою: День Нульової Дискримінації світ відзначає 1 березня 2021 року

 

1 березня люди у всіх куточках світу об'єднаються для того, щоб відсвяткувати день "Нульової дискримінації". Девіз цього року: "Будь собою", - що означає, що ми закликаємо кожного встати на захист чесного і справедливого суспільства.Дискримінація все ще широко поширена в світі - стать, національність, етнічна приналежність, сексуальна орієнтація або релігія можуть, на жаль, стати причиною різного роду дискримінації.

У цей день відмови від дискримінації закликають людей цінувати і приймати культурне розмаїття, а також визнавати ті здібності і знання, якими володіє кожен з нас - ці здібності збагачують суспільство і згуртовують його. Заохочення різноманітності у всіх її формах зміцнює соціальну єдність і дає значні переваги для країн у всьому світі.

Важливо навчити дитину не засуджувати інших, не боятися «особливих» дітей, вміти співчувати. Поговорити з дитиною про важливе допоможуть добрі мультфільми, у яких закладена глибока ідея.

www.youtube.com/watch

kidit.com.ua/city/5-multfilmiv/

 

 Фестиваль вчительської та учнівської творчості

"Проліски надії - 2021"

 

Метою заходу є виявлення обдарованої учнівської молоді, стимулювання творчих здібностей учнів, виховання патріотизму, національної гідності та самодостатності учнівської молоді.

Згідно відбіркового шкільного етапу у зональному конкурсі взяли участь учні із 5 та 9 класів у номінації "вокальне мистецтво". Через ситуацію у країні відбірковий етап проводитиметься у дистанційній формі.

Виступи наших учнів можна переглянути за посиланням

www.youtube.com/watch

 

Увага! Розпочинається з 25 лютого дистанційне навчання у 5-11 класах!

 

На виконання листа Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 25.02.2021 р., протоколу № 6 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 лютого 2021 року, протоколу № 5-1 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Калинівської міської ради від 25 лютого 2021 року та з метою попередження епідемічного розповсюдження коронавірусу COVID-19,наказу відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради від 25.02.2021 №19, навчання учнів 5-11 класів.здійснюватиметься у дистанційній формі. Учні 1-4 класів продовжують навчатися у очній формі.

 

150-років від дня народження Лесі Українки

 

25 лютого 2021 року виповнюється 150 років з дня народження Лесі Українки (Лариси Петрівни Косач-Квітки) - видатної української письменниці та громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури. З нагоди цієї події в нашій школі провели акцію "Поезія Лесі Українки - джерело невичерпної сили та мудрості", де учні декламували улюблені вірші відомої поетеси.

drive.google.com/file/d/1cT3GQp-OMmvSCrNrgzUp16BFabg_9-C9/view

Учні 3 класу запросили глядачів у царство красивого,мудрого,правдивого і чуйного,сильного і ласкавого доброго і мужнього слова …… Із вуст учнів звучала поезія Лесі, вслухайтеся в неї і вона розкаже про “життя серця” великої Українки.

drive.google.com/file/d/1FsjJzUtOmh5zcNEXVDqFWUeBjK6I28hq/view

Уривок із відомої драми-феєрії "Лісова пісня" виконали учні 9 класу під керівництвом учителя Фіялової Тетяни Вікторівни

 drive.google.com/file/d/1zyOk2SVeXF-ZeX_l4JSDvhCf9yyen9ty/view

 

Увага! Розпочинається дистанційне навчання!

  У зв’язку зі складними погодними умовами та зниженням температури повітря, рекомендаціями відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської від 15.02.21р №01-12/172 спрямованих на збереження здоров’я дітей та належну організацію освітнього процесу. Заклад працюватиме у форматі дистанційного навчання, згідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, який діє з 1 січня 2021 року і передбачає вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання.

 Розпочинаємо освітній процес за дистанційною формою навчання для учнів 1-11-х класів з урахуванням епідеміологічної ситуації з 16.02.2021р -19.02.2021р

 

День Соборності України

 Свято День соборності України щороку відзначається в одну й ту ж саму дату – 22 січня. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

День соборності України – свято, яке символізує єдність українських земель. Це одне із найважливіших свят нашої країни, адже цього дня відзначається і День соборності, і перше проголошення незалежності України.

Головною традицією у День соборності є утворення "живого ланцюга" єднання. Відтоді в Україні "живі ланцюги" створювалися неодноразово, символізуючи єдність українського народу.

www.facebook.com/100021991095982/videos/915272192549142

 

Санітарний регламент

 

 

Увага! Розпочинається дистанційне навчання!

 

 

Педагогічна рада школи прийняла рішення (протокол №4 від 05.01.2021) про те, що з 18 січня до 22 січня розпочати навчання у дистанційній формі. Навчатимуться таким способом учні 1- 11 класів, у зв'язку з жорстким локдауном.

 

 В усьому світі та Україні відзначають 16 листопада

Міжнародний день толерантності.

Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою в 1995 році на 28-й Генеральній конференції ЮНЕСКО. Толерантна людина – це особистість, якій притаманні моральні, духовні цінності та якості. У рамках відзначення Дня толерантності в школі були проведені наступні заходи: усний журнал «Про правила товаришування»; година спілкування «Толерантність. Що я про неї знаю»; перегляд короткометражних мультфільмів про високі людські чесноти, створювали власні міні-газети про толерантність. Головним завданням було: - познайомити дітей з поняттями «толерантність» та «толерантна людина»; - виховати дружні відносини між дітьми; - розвивати у дітей почуття емпатії, терпіння, доброти, поваги. В доступній, цікавій, інтерактивній формі дітям були представлені такі важливі поняття, як милосердя, співчуття, повага, терпіння.

 

 

Міжнародний урок доброти

 

Наша школа стала офіційним учасником І Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

 

ЗНО 2021

 

Підготуйся до ЗНО онлайн Безкоштовно і без зайвих клопотів. Be smart зібрали всі матеріали онлайн.

Реєстрація за посиланням besmart.study/

 

 

9 листопада - День української писемності та мови

 

9 листопада 2020 року усі українці відзначають День української писемності та мови. Традиційно в цей день у нашій школі відбулися заходи, а саме: учні 3 та 4 класів писали диктант; запустили челендж "Ой, яка чудова, світла і багата українська мова, мова мами й тата!"; учні 5-11 класів долучилися до написання 20-го ювілейного диктанту; серед 1-4 класів провели конкурс читців. Поки житиме рідна мова в устах народу, доти житиме й сам народ. Цей висновок зробили учні нашої школи. Адже день української писемності та мови це свято, яке насправді виховує почуття любові до української мови, гордості за нашу рідну Україну, за людей, які мають таку багату спадщину.

 

УВАГА! Організація освітнього процесу

в умовах адаптивного карантину

 

 

Розпочалось навчання

 

З 2 листопада розпочалося навчання у школі згідно такого режиму:

- дистанційне навчання для учнів 5-11 класів;

- очне навчання у звичайному режимі для учнів 1-4 класів з обов’язковим дотриманням усіх протиепідемічних вимог, визначених нормативно-правовими документами.

 

   Пробне ЗНО-2021

 

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 05‒19 січня 2021 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник / кожна учасниця зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Тестування з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мов) відбудуться 10 квітня 2021 року.

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.

Привіт зі Сходу

Із гарної новини розпочався тиждень, адже наші захисники отримали подарунки та слова подяки від учнів.

 

14 жовтня - День захисника України

 

Цей день важливий і особливий для громадян України, адже сьогодні відзначаються аж чотири знакові свята й пам’ятні дати. Йдеться, зокрема, про вже згаданий День захисника України, Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День заснування Української повстанської армії (УПА). Шановні захисники України, прийміть щирі вітання від учнів, педагогів та усіх працівників загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Глинськ.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

Хай Чумацький Шлях зоріє,

Хай молитва душу гріє,

Хай Вкраїну навіки

Прославляють козаки!

Хай Покрова Пресвята

Серце щастям огорта,

І усім Вам подарує

Довгі та благі літа!

Увага! Розпочалися осінні канікули у школі, які триватимуть з 15 жовтня до 30 жовтня.

Бажаємо всім учням гарного безпечного відпочинку!!!

 

 

 

Акція "Привітай солдата"

 

Впродовж тижня учні та батьки готували для наших захисників допомогу, що була зібрана, запакована, прикрашена та передана сьогодні на Схід. До ящиків із подарунками ми зібрали солодощі, чай, крупи, консервацію, засоби гігієни, побутову хімію тощо. Однак не лише матеріальну допомогу ми зібрали, а й ще учні підготували поробки та листівки, у яких містилися теплі слова для наших мужніх захисників.

6 жовтня проведено ІІІ Всеукраїнський урок доброти

У початкових класах учителі провели уроки доброти, де разом із дітьми обговорили про те, як треба ставитися до маленьких четвероногих друзів. При проведенні уроків діти переглядали відео, у яких відображалося життя тварин та гуманне ставлення до них.

 

5 жовтня Всесвітній день учителя

Однією із шкільних традицій є проведення дня самоврядування. Саме у Весвітній  день учителя учні, попередньо підготувавшись до уроків, можуть спробувати себе у даній професії.

 

Людина починається з добра

Часто говорять, що нещастя зближує людей. Шкільна родина це велика сім'я, де всі підтримують та поважають один одного. Коли учениця нашої школи захворіла, то учні та працівники не могли залишатися байдужими. Адже, як говорить істина стара, людина починається з добра.

Україні 29 років!

З нагоди відзначення 29-річницї Незалежності України у школі, було проведені бесіди, квести, запустили флешмоб "Любіть Україну".

 


Сторінки: 
Всього новин: 0